Branża Beauty nieustannie się rozwija, usługi kosmetyczne cały czas zyskują na popularności co powoduje, że na rynku pojawia się coraz więcej nowych salonów. Aby wyróżnić się na tle konkurencji i tym samym przejąć część lokalnego rynku w pierwszej kolejności należy zadbać o spójny i profesjonalny wizerunek. Im lepszy wizerunek, tym łatwiej zdobyć i utrzymać klienta.

Tworzysz nowe miejsce lub firmę? A może jesteś na rynku już kilka lat i chcesz coś zmienić?

Uważam, że branża Beauty wymaga specjalistycznego podejścia i wyczucia – nie tylko graficznego, ale przede wszystkim marketingowego. Oczywiście, projekt logo możesz zamówić wszędzie, ale uwierz, że projekt projektowi nierówny. Inaczej przebiega proces projektowania identyfikacji dla korporacji, a inaczej dla branży Beauty. Dlatego aby nie marnować swoich ciężko zarobionych pieniędzy warto zgłosić się od razu do osoby, która specjalizuje się w tej pięknej i wymagającej branży. Od wielu lat współpracuję z branżą Beauty, wykorzystując swoje wieloletnie, praktyczne doświadczenie marketingowe i graficzne.

Wykonuję logo, wizytówki, vouchery, cennik, ulotki, certyfikaty, karty lojalnościowe, zdjęcie w tle, grafiki na stronę internetową oraz oprawę graficzną profilu na Facebooku, w tym również animowane zdjęcie w tle oraz szablony postów.

Potrzebujesz strony internetowej? Pozwól mi stworzyć dla Ciebie wyjątkowy projekt! W realizowanych projektach kieruję się przede wszystkim profesjonalną oprawą graficzną, która wyróżni Twoją stronę od konkurencji. Wykonuję autorskie projekty stron www, bez użycia jakiegokolwiek szablonu. Zdecydowanym atutem z mojej strony jest w pełni autorska oprawa graficzną, którą zawsze zawieram w projektach. Dlatego możemy zrobić naprawdę imponujący, efektowny projekt, z nowoczesnymi funkcjonalnościami.

To nie są tylko suche projekty. Stoją za nimi realne cele, które mają spełniać. Mają przede wszystkim budować spójny i profesjonalny wizerunek Twojego miejsca, ale także budować relacje z klientami, sprawiać że będę czuli przynależność do Twojego salonu. Lojalność klientów jest bezcenna, taki klient potrafi przyprowadzić do salonu kliku kolejnych. Taki klient chce oznaczać Twoje miejsce w swoich mediach społecznościowych, chwali się gdy ma wizytę i przede wszystkim POLECA TWOJE USŁUGI.

Zaufaj mi, a stworzymy z Twojego salonu miejsce, które pozostawi konkurencję daleko w tyle. To Ty wyznaczaj kierunki i trendy – pomogę Ci w tym.

Stacjonarnie możesz mnie znaleźć w Lublinie, ale współpracuję zdalnie z osobami z całej Polski i świata.

ZAWSZE wkładam w projekty pełne zaangażowanie i chcę żebyś czuła, że projekty są warte każdej złotówki i dumnie reprezentują Twój Salon – Gabinet – Studio. Zaufaj mojemu doświadczeniu i pasji.

 

Napisz do mnie – wszystko jest zawsze do ustalenia ?

Tel. kom.: 538 125 895                    E-mail: katarzyna.krywko@kk-design.pl                    Facebook: KK Marketing&Design

P R Z Y K Ł A D O W E  P R O J E K T Y  B E A U T Y

Więcej projektów znajdziesz również w innych zakładkach!